• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
36fotografvideo

360° Derece Fotoğraf ve Video

Media Rubic, geleneksel medya ile dijital medyanın ortasında kendi markasını konumlandıra video içerik pazarlama ajansıdır.

360 Sanal Tur ile Müşterilerinize İstediği Yerden Ulaşın

Gayrimenkül & İnşaat

Artık müşterileriniz sattığınız projeleri evinden inceleyecek! 360° Sanal Gezinti ile projelerinize müşterileriniz her yerden ulaşabilecek.

Sağlık Kuruluşları

360° Sanal Gerçeklik ile düşünsenize yurt dışından gelen hastanız gelmeden önce hastanenizin içinde kendi evinde telefonuyla dolaşacak.

Eğitim Kurumları

Öğrenciler gideceği eğitim kurumunu araştırırken aynı şehirde olmasalar bile 360° Sanal Gerçeklik ile kurumun tüm bölümlerini sanki oradaymış gibi gezme imkanı sağlıyoruz.

Tarihi Yerler

360° Sanal Geziler teknolojinin gelişmesiyle kültür turizimine farklı bir boyut getirecek. Ülke turizimi 360° sanal geziler ile interaktif reklamlarını yapmaya başlıyor.

Tatil Merkezleri & Restaurant

Sektörde basamakları çıkabilmek için en önemli etkenlerdendir pazarlama. Biz pazarlama stratejinize 360 keyif getiriyoruz.

360° Sanal Gerçeklik Teknolojisiyle;

360 Sanal Gerçeklik ,yeni nesil 360 Derece Virtual Reality(Sanal Gerçeklik) teknolojisidir. Eski teknolojilerin aksine etrafı size tek bir açı göstermez, birçok noktadan alınan görüntülerle açık ya da kapalı bir mekanı gezebilmenizi, sanki oradaymışsınız gibi aşağı-yukarı, sağ-sol ve ileri-geri hareketler yaparak 3D Sanal Gerçeklik deneyimi yaşamanızı sağlar. Sizede hedef kitlelerinize göre farklı bir pazarlama fırsatı yaratır.

Sizde tanıtmak istediğiniz mekanlarınızı 360° Sanal Gerçeklik gezdirebilmek ve tüm mobil aygıtlarda ulaşılabilmesini isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çektireceğiniz mekanlara 3d model olarak istediğiniz gibi oynayabilir, istediğiniz noktalara pin atarak detaylı bilgi ya da video izletebilirsiniz.

Çektirecepiniz 360 görselleri sitenize koyabilir yada bizden video talebinde bulunarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapabilirsiniz.

Günümüz teknolojisi hızla ilerliyor.Sizde rakiplerinizden sığrılabilmeniz için yeni gelişmeleri takip etmek zorundayız.Bu sebepten Media Rubic olarak Matterport resmi servis sağlayıcılığı yapıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın