• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
animasyon

Animasyon Ajansı

Media Rubic, geleneksel medya ile dijital medyanın ortasında kendi markasını konumlandıra video içerik pazarlama ajansıdır.
Siz de firmanıza Animasyon filmi hazırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Animasyon Filmleri

2d Animasyon 3d Animasyon

Animasyon Eğitim Filmleri

Eğlenceli ve eğitici içerikleri ile firmanızın çalışanları için hazırlayabileceğimiz animasyon filmleri sayesinde etkili ve hızlı sonuç alabilirsiniz.

Whiteboard Animasyon

Beyaz bir plan üzerine hikaye bazlı bir ilerleyiş ile vermek istediğiniz mesajı net bir şekilde aktarmanız için kullanılabilecek en pratik animasyon türlerinden birisidir.

Animasyon Tanıtım Filmi

Animasyon tanıtım filmleri, içerdiği renk, müzik, ekrana yansıyan vurucu slogan, akıcı kurgusu ile, hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı eğlenceli ve akılda kalıcı bir yolla anlatmanın en hızlı yoludur.

Stop Motion Videolar

Kare kare çekilen fotoğrafların birleştirerek hikaye bütününüyle bir film ortaya çıkarmaktır. Biz genelde sosyal medya içeriklerimizde etkileşim arttırmak için kullanıyoruz.

Sosyal Medya Animasyon İçerikler

Sosyal Medya’da eğlenceli hareketli içerikler artık durağan fotoğraflardan daha çok etkileşim aldığı ortada. Bizlerde sosyal medya yönetimlerimizde animatik içeriklere ağırlık veriyoruz.

Alt Bant Motion Grafikler

Geleneksel medyada yer alan program içi ya da program önü gibi zamanlarda kullanılan alt bantlar ile izleyicide etki sağlayacak alt bant üretimleri yapıyoruz.

Animasyon Filmi Neden Tercih Edilmeli ?

Zamandan ve maaliyetten tasarrufu sağlaması en kilit noktalarından biri. Bütün sektörler ve alanlarda kullanılabilir. Kısıtlama olmadan, tamamen yetenek ve hayal gücünün size yaşattığı özgürlük ile hareket edebilirsiniz. Avantajları sayesinde animasyon filmleri son zamanlarda en popüler içerik türlerinden birisi olmuştur.

GELENEKSEL MEDYA SİZE GÖSTERİLEN KADARDIR
DİJİTAL MEDYA SİZİN GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ KADAR

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın