• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com

Bülten


Dikey Reklam

Gelişen teknolojiyle beraber artan video izlenme sürelerinde gelen trafiklere bakıldığında %70 oranında izlenme mobilden geliyor.

Videonun Önemi

Video sayısının televizyonda yayınlanan reklamları katladığı düşünüldüğünde çağı yakalamak için videonun önemi anlaşılmalıdır.

Online Eğitim

Online eğitim, zaman ve mekan kısıtlamasını ortadan kaldırarak becerilerini artırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Ürün Tanıtım Videoları

Kaliteli ürünlere sahip olmak, tanıtım yazıları ve grafiklerle ürün tanıtımı yapmak satışları artırmakta yetersiz kalmaktadır.

Eğitim Videosu Nedir

Eğitim Videoları kurumsal firmaların çalışanlarına yönelik olarak online eğitim programlarında kullanılmak üzere hazırlanan video içeriklerdir.

Sunum Ajansı

Profesyonel sunum ajansı müşterisinin ihtiyacı olan sunumu yazılı, görsel içerik, animasyonalar ve efektlerle desteklenen sunumlar akıcı ve akılda kalıcı işler ortaya koyar.

İçerik Pazarlama Ajansı

Dijital içerik ajansı yüksek maliyetli geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha kesin sonuçlar elde edilmesi için kurumsal firmaların dijital dönüşümünü sağlamaktadır.

E-Learning

Zaman ve mekan ihtiyacını ortadan kaldıran E-Learning eğitim modeli, firmaların maliyetlerini azaltarak çalışanlarının kendilerini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu fırsatlara sahip olmalarını sağlıyor.

2D Animasyon

2D animasyon firma ve ürün tanıtımlarını gerçekleştirmenin eğlenceli ve etkili yöntemleri arasında yer almaktadır.

2019 Yılında Dikkat Edilecek 8 Video Pazarlama Eğilimi

2019 yılına az kaldı. Video içeriklerin her marka tarafından tercih edilmesiyle geçen 2018 yılından sonra 2019 yılında beklenen video pazarlama eğilimlerine birlikte bakalım.

İşletmelerin Yaptığı En Büyük 7 Video Pazarlama Hatası ve Bunları Düzeltmenin Yolları

Hepimiz hatalar yaparız öyle değil mi? Aynı hataları tekrar tekrar yapmadığımız sürece hata yapmanın önemli bir zararı yoktur.

Kurumsal Video Tanıtımları

Kurumunuzu görsel iletişim yoluyla tanıtmak... Kurumsal video tanıtımları sayesinde markanıza değer katmak...

Eğitim Tasarım Videoları İle Rakiplerinize Fark Atın

Yaşadığımız modern zamanda bilginin değeri daha da arttı. Her geçen gün gelişen ve yenilenen teknolojiler, sürekli olarak bilgi edinme, yeni bir şeyler öğrenme gereğini ortaya çıkarıyor...

Video Pazarlama Taktikleri: İlk 5 Saniyede İlgiyi Nasıl Yakalarsınız ?

Dikkat, çevrimiçi video pazarlamasındaki oyunun adıdır.Oyunun kuralı da açıktır:Dikkati yakalayın ve onu elinizde tutmak için bir şans daha elde edin...

Kurumsal Videonuz Neden Çok Kötü ve Bunun için Neler Yapabilirsiniz ?

Size hiç Yatırım Getirisi (ROI – Return of Investment) sağlamayan bir kurumsal video üretmek için yüklü miktarda para ve zaman harcamış olmanın kalp acısını ve hüznünü hayal edin…

Video Pazarlama Stratejileri

Sosyal medya kullanıcılarının sosyal medya hesaplarında geçirdiği zamanı hesaplayan pazarlamacılar bu yılı "Video Pazarlama Yılı” olarak adlandırdı.

Markalar İçin Video Pazarlama Ajanları ile Çalışmanın Nedeni

Markalar için video pazarlama, 2019'a kadar, tüm web trafiğinin % 80'den fazlası videolar tarafından olacak. Hadi bir anlığına hayal edin.

Media Rubic Video Pazarlama Ajansı

Media Rubic video pazarlama ajansı, markanızı en etkili şekilde tanıtan video gösterileri ile sektörün lider video ajansıdır.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın