• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
sosyal medya

Bülten


Media Rubic Video Pazarlama Ajansı

Ürün ve hizmet tanıtımında görsel ve işitsel video tanıtımları ile hedef müşteri kitlesine en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayan Media Rubic video pazarlama ajansı, markanızı en etkili şekilde tanıtan video gösterileri ile sektörün lider video ajansıdır.

Markalar İçin Video Pazarlama Ajanları ile Çalışmanın Nedeni

Markalar için video pazarlama, 2019’a kadar, tüm web trafiğinin % 80’den fazlası videolar tarafından olacak. Hadi bir anlığına hayal edin.

Video Pazarlama Stratejileri

İşletmeler, müşterilere ulaşmak için yeni stratejiler geliştirmektedir. Sosyal medya kullanıcılarının sosyal medya hesaplarında geçirdiği zamanı hesaplayan pazarlamacılar bu yılı “Video Pazarlama Yılı” olarak adlandırdı.

Kurumsal Videonuz Neden Çok Kötü ve Bunun için Neler Yapabilirsiniz ?

Size hiç Yatırım Getirisi (ROI – Return of Investment) sağlamayan bir kurumsal video üretmek için yüklü miktarda para ve zaman harcamış olmanın kalp acısını ve hüznünü hayal edin…

İlk 5 Saniyede İlgiyi Nasıl Yakalarsınız ?

Dikkat, çevrimiçi video pazarlamasındaki oyunun adıdır. Oyunun kuralı da açıktır: Dikkati yakalayın ve onu elinizde tutmak için bir şans daha elde edin…

Eğitim Tasarım Videoları İle Rakiplerinize Fark Atın

Yaşadığımız modern zamanda bilginin değeri daha da arttı. Her geçen gün gelişen ve yenilenen teknolojiler, sürekli olarak bilgi edinme, yeni bir şeyler öğrenme gereğini ortaya çıkarıyor…

Kurumsal Video Tanıtımları

Kurumunuzu görsel iletişim yoluyla tanıtmak… Kurumsal video tanıtımları sayesinde markanıza değer katmak…

İşletmelerin Yaptığı En Büyük 7 Video Pazarlama Hatası ve Bunları Düzeltmenin Yolları

Hepimiz hatalar yaparız öyle değil mi? Aynı hataları tekrar tekrar yapmadığımız sürece hata yapmanın önemli bir zararı yoktur.

2D Animasyon

Dijital dünyaya iddialı bir giriş yapmak için 2D animasyon kullanmak size pek çok konuda avantaj sağlayacaktır.

E-Learning

Zaman ve mekan ihtiyacını ortadan kaldıran E-Learning eğitim modeli, firmaların maliyetlerini azaltarak çalışanlarının kendilerini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu fırsatlara sahip olmalarını sağlıyor

İçerik Pazarlama Ajansı

Dijital içerik ajansı yüksek maliyetli geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha kesin sonuçlar elde edilmesi için kurumsal firmaların dijital dönüşümünü sağlamaktadır.

Sunum Ajansı

Profesyonel sunum ajansı müşterisinin ihtiyacı olan sunumu yazılı ve görsel içeriklerle hazırlayarak akıcı ve akılda kalıcı işler ortaya koyar

Eğitim Videosu Nedir?

Eğitim Videoları kurumsal firmaların çalışanlarına yönelik olarak online eğitim programlarında kullanılmak üzere hazırlanan video içeriklerdir.

Ürün Tanıtım Videoları

Ürün tanıtım videosu hazırlama işlemi satış odaklı değil ilgi uyandıracak hikayelere odaklanmalıdır. Kaliteli ürünlere sahip olmak, tanıtım yazıları ve grafiklerle ürün tanıtımı yapmak satışları artırmakta yetersiz kalmaktadır

Online Eğitim

Tek bir yayın kaynağı üzerinden aynı anda sayısız kişiye eğimi fırsatı sunan online eğitim, zaman ve mekan kısıtlamasını ortadan kaldırarak eğitime olan maliyetleri oldukça azaltır.

Videonun Önemi

Her yıl video platformlarına yüklenen video sayısının televizyon tarihinde yayınlanan reklamları katladığı düşünüldüğünde çağı yakalamak için videonun önemi anlaşılmalıdır.

Dikey Reklam

Gelişen teknolojiyle beraber artan video izlenme sürelerinde gelen trafiklere bakıldığında %70 oranında izlenme mobilden geliyor.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Gönder