• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
sosyal medya

Eğitim Videosu Nedir?

Eğitim Videosu Nedir?

Eğitim Videoları kurumsal firmaların çalışanlarına yönelik olarak online eğitim programlarında kullanılmak üzere hazırlanan video içeriklerdir. Animasyon ve Green screen çekimler ile hazırlanan eğitim videosu, uygulanan eğitimde interaktif öğrenmeyi sağlamaktadır.

Yeniliklere açık kurumsal firmalara teknolojinin bir hediyesi olarak sunulan bu hizmetler, çalışanların rekabet şartlarında firmasını iletiye taşıması için gereken niteliklere kestirme yollardan sahip olmasında yardımcı olur.

İşitsel ve görsel öğelerle hazırlanan bu eğitici içeriklerden faydalanarak personel eğitimlerinizi kendi bünyenizde gerçekleştirebilmek için MediaRubic Video Pazarlama Ajansı tecrübesine güvenin. Teknolojik çekim ekipmanları ve uzman kadrosu ile yüksek görüntü kalitesine sahip çekimleri hazırladığı 2D animasyonlarla ilgi çekici hale getirerek en sıkıcı konuları ilgi çekici hale getirebilmektedir.

Animasyon Destekli Eğitici İçerikler

Çalışanlarınızın eğitimi için zaman ve mekan sınırlamasını ortadan kaldıracak internet erişimli eğitim programları için hazırladığımız eğitici animasyon filmler, belli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip yetişkinlerin eğitimden maksimum fayda sağlaması için kullanılmaktadırlar. İlerleyen yaşta ve belli bir birikime sahip bireylerin eğitim programlarına ilgi göstermesi için eğitimleri eğlenceli hale getirmek gerekmektedir. Eğitim videoları eğlenceden uzak bir şekilde hazırlandığında izleyici ilgisinin kısa sürede kaybolması ile verimsiz bir program haline dönüşecektir.

Kişiye veya Şirkete Özel Eğitim Videoları

Firmamızdan eğitici video içeriklerini dilerseniz kişi bazlı, dilerseniz kurum bazlı olarak talep edebilirsiniz. Uzmanlık alanlarına yönelik, sadece belirli personellerin katılması gereken eğitimlerde özel eğitimle ilgili animasyonlar kullanılarak hazırlanan programları da sisteminize ekleyerek bu programlara erişim izni için sınırlandırmalar getirebilirsiniz. Dilerseniz tüm şirketiniz için eğitici video içerikleri talep eder, ortak konuları tek bir eğitim programı ile halledebilirsiniz. Talebiniz hangi yöntem olursa olsun firmamızı tercih ederek yüksek kalite ve ilgi çekici eğitim videolarıyla çalışanlarınızın gelişimine katkı sunabilirsiniz. Çalışanlarınıza yapacağınız bu yatırım kısa süre içerisinde işleyişinize ve üretiminize etki ederek markanızı rakiplerinizin önünde konumlandıracaktır. İnovatif çözümler eğitim ile kazanılır. Siz de şirketinizin teknoloji destekli eğitimine önem vererek marka değerinizi artırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Makaleler