• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
sosyal medya

Revit® Eklentisi Sayesinde Matterport BIM Dosyası ve İş Akışı Otomasyonu ile Tanışın

Revit® Eklentisi Sayesinde Matterport BIM Dosyası ve İş Akışı Otomasyonu ile Tanışın

Matterport BIM dosyası, alanınız için hassas 3D as-built planlar sağlar. Mimarlar, tasarımcılar ve inşaat mühendisleri artık BIM ile herhangi bir binanın mevcut durumunu her zamankinden daha hızlı, kolay ve uygun maliyetli bir şekilde sunabilirler. Matterport BIM dosyasının yanı sıra Autodesk® Revit ile doğrudan entegre olan iş akışı otomasyonu eklentisi Matterport Revit eklentisini de sunuyoruz.


Nasıl çalışır?

Matterport BIM dosyası, Matterport hesabınızda bulunan bir eklentidir ve çektiğiniz alanları BIM (.RVT) ve CAD (.DWG) dosyalarına dönüştürmenize olanak tanır. Matterport Revit eklentisi, Autodesk Revit’te anında kullanım için Autodesk App Store’da mevcuttur ve BIM dosyalarını doğrudan Matterport hesabınızdan içe aktarmanıza olanak tanır.BIM’i haftalar değil günler içinde sunuyoruz

BIM dosyaları, Matterport BIM dosya eklentisi sayesinde geleneksel ölçme ve dokümantasyon maliyetlerinin çok ufak bir kısmıyla oluşturulabilir. Ekibiniz, saha etüdü notlarını belgeleyerek oyalanmak yerine daha fazla iş almaya odaklanabilir.


BIM dosyalarını veya Nokta bulutlarını (MatterPak XYZ veya E57 dosyalarını) doğrudan içe aktarın

BIM dosyalarını Matterport Revit eklentisini kullanarak doğrudan Revit’e aktarın. İster yeni BIM stratejisi oluşturuyor olun, ister bizi mevcut iş akışınıza dahil ediyor olun, yaptığınız her işi fazlasıyla kolaylaştırıyoruz.

Matterport BIM dosyası, 4.645 m²’ye (50,000 sq. ft.) kadar olan alanları destekler. 

İlginizi Çekebilecek Makaleler