• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
dijital-medya-yönetimi

Dijital Medya Yönetimi

Media Rubic, geleneksel medya ile dijital medyanın ortasında kendi markasını konumlandıra video içerik pazarlama ajansıdır.
Siz de firmanızın Dijital Medya Yönetimi üzerinde stratejiler geliştirilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmalar Neden Dijital Medya Yönetimi Yaptırmalı?

Geleneksel medya mı Dijital Medya mı?

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanızın dijital yüzü ve kimliği olan sosyal medyanızın profesyonel ekibimiz ile düzenlenmesi, marka kimliğinize göre planlamalar ve paylaşımlar yapılması.

İçerik Pazarlaması & Yönetimi

Başta sosyal medya olmak üzere, tanıtımlarınızda ve web sitenizde de kullanılmak üzere marka kimliğinizi ya da ürünlerinizi ön plana çıkaracak görsel veya animatik içerikler hazırlanması.

Kampanya Yönetimi

Zaman, gündem veya içeriğe bağlı olarak değişiklik gösterebilecek, markanızı veya ürününüzü tanıtacak, indirimlerinizi yayınlayabileceğiniz kampanya ve yarışma içerikleri oluşturulması

Proje Geliştirmeleri

Markanızın alt kimliklerini belki de markanızın direkt kendisini baz alabileceğimiz, etkileşim ve ilgi arttıracak projelerin planlanması ve yönetilmesi.

İnteraktif Proje Geliştirilmesi & Yönetimi

Profesyonel ekibimiz tarafından markanıza uygun influcer veya başka markalar ile yürütülebilecek ortak reklamların, içeriklerin veya viral içeriklerin planlanması ve yönetilmesi

Dijital Medya Yönetimi Dijital Yüzünüzü Güçlendirir

Her marka ve şirketin kurumsal kimliği, kurumsal ilişkileri olduğu gibi tüketici veya ortakları ile kendisini doğrudan iletişime geçirecek, samimi ve güçlü bir dijital kimliği de olmalıdır. Burada Media Rubic, size markanızın dijitale taşımasında, güçlenmesinde ve yenilenmesinde basamakları tırmanmanızda yol arkadaşı olacak.

Geçmişten ilham aldık, Geleceğe ilham veriyoruz...

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın