• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
profesyonel-sunum-cozumleri

E-Learning

E-Learning firmaları kendi bünyesinde eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmek isteyen kurum ve kuruluşlara yönelik uzaktan eğitim platformu oluştururlar.

Bilginin gücü hizmetinizde

Media Rubic Video Pazarlama Ajansı olarak sizlere;

E-Learning hazırlama eğitimi

E-Learning fiyatı

Zaman ve mekan ihtiyacını ortadan kaldıran E-Learning eğitim modeli, firmaların maliyetlerini azaltarak çalışanlarının kendilerini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu fırsatlara sahip olmalarını sağlıyor. İnternet erişimi olan herhangi bir bölgeden bu sistemden faydalanmanın mümkün olması işgücü kayıplarını da önleyerek firmalara ilave bir artı olarak geri dönüyor. Dijitalleşmenin her alanda gerçekleştiği günümüz dünyasında siz de markanıza değer kazandıracak yeniliklere çalışanlarınızı hazırlamak için Media Rubic Video Pazarlama Ajansı ile iletişime geçin.

Hem Çalışanlarınızı Hem Müşterilerinizi Test Edin

Kurumsal web siteleriniz üzerinden kolayca faaliyete geçirebileceğiniz E-Learning sistemi size özel bir dijital eğitim merkezi olarak sınırsız süre faaliyet gösterir. Akıllı cihazlarla entegre olarak çalışabilen dijital eğitim merkezlerinize ulaşmak için internet bağlantısı tek başına

Şirket içi eğitim ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışanlarınızı farklı şehirlerde düzenlenen eğitimlere göndermek yerine dijital eğitim merkeziniz üzerinden dilediğiniz eğitim programlarına yer verebilirsiniz.

Yayınladığınız eğitime gerçekleştirilen katılımları, hangi çalışanlarınızın hangi eğitimini tamamladığı ve yapılan sınavlarda gösterilen başarı oranlarını takip edebilirsiniz.

Düzenlenen eğitimlere çalışanlarınızın da dahil olmasını sağlayarak onların edindiği tecrübeleri ve bilgi birikimini paylaşabilecekleri bir platforma sahip olursunuz.

Eğitim programlarına ekleyeceğimiz animasyonlar ile eğitimi eğlenceli bir hale dönüştürerek çalışanlarınızın öğrenme kabiliyetlerini artırabilirsiniz.

VR Simülasyon çözümlerini dilediğiniz eğitim programında kullanarak programlardan alınacak verimi artırabilirsiniz.

Uygulayacağınız sınavlarla çalışanlarınızı ölçümlediğiniz gibi müşterilerinizi de test ederek isteklerine ve beklentilerine yanıt verebilmek için gerekli verileri elde edebilirsiniz.

Rakiplerinizle girdiğiniz rekabette öne geçmek için çalışanlarınızın eğitimlerine önem vermeniz, onların mesleki becerilerini geliştirerek marka değerinizi artırmanız gerekmektedir. E-Learning hazırlama eğitimi programları size rakiplerinizin önüne geçmeniz için gereken fırsatı sunmaktadır. Dilerseniz kişisel dilerseniz kurumsal bazlı çözümlerimizi temin ederek gelişime önce çalışanlarınızdan başlayın. Tanıtım ve pazarlama alanında olduğu gibi eğitimde de teknolojinin size sunduğu kolaylıklara gözünü kapatmayın. Hemen bizi arayın, birlikte faaliyetlerinizi ilgilendirecek uygun E-Learning fiyatı eşliğinde eğitim programlarınızı hazırlayarak dijital eğitim merkezinizi faaliyete geçirelim.

İlginizi Çekebilecek Makaleler