• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
kurumsal-tanitim-filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Media Rubic, geleneksel medya ile dijital medyanın ortasında kendi markasını konumlandıra video içerik pazarlama ajansıdır.
Siz de firmanıza Kurumsal Tanıtım Filmi çektirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filmleri Nelerdir?

Fabrika Tanıtımları

Fabrikanızdaki üretim faaliyetlerini ilk adımından son adımına kadar havadan, içerden ve dışardan profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile kayda alırız. Tanıtım metnini yazar,seslendirmesini yapar ve muhteşem bir kurgunun ardından size teslim ederiz.

Hastane & Poliklinik Tanıtımları

"Hastalarınıza verdiğiniz hizmetin kalitesini göstermek, hastane hakkında en güvenilir bilgiyi verebilenin yolu başarılı bir tanıtım filminden geçer. Media Rubic hastanenizi en iyi anlatan tanıtım filmini profesyonel ekibi ile hazırlar.

Etkinlik Tanıtımları

Firmanızın düzenlediği her türlü etkinlik ve organizasyon deneylimli ekibimiz tarafından titizlikle kayıt altına alınır ve özenle kurgulanır.

Sunum & Organizasyon Canlı Yayın

Deneyimli canlı yayın ekibimiz, televizyon yayıncılığından gelen tecrübesi ile firmanızın düzenlediği sunum&organizasyonların canlı yayınını internet üzerinden gerçekleştirir.

Gayrimenkul & İnşaat Çekimleri

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan videolarınız ile Gayrimenkul&İnşaat sektöründe rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Projelerinizin tüm detaylarını müşterileriniz izlesin aranızdaki güven bağını güçlensin.

Ürün Tanıtım Çekimleri

Ürün tanıtım filmi, bir sektörde kullanılan materyalin özelliklerini ve işlevlerini anlatmak için çekilen kısa süreli videolardır. Kendi stüdyomuzda ister anlatıcılı ister animasyonlu ürün tanıtım filmleri hazırlar sizlere sunarız.

Kurumsal Tanıtım Filmleri Markanıza Değer Katar;

Her şirketin bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. Bir insan gibi, her şirketinde bir ruhu var. İşte bir şiketi anlatmak için de önce onu anlamamız, iyice tanımamız gerekiyor. Sonrasında ise, şirketinizi en iyi anlatan kurumsal tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Deneyimli prodüksiyon ve yazı ekibimiz tüm süreçlerde şirketinizi sahipleniyor ve sonuç her zaman muazzam oluyor.

Geçmişten ilham aldık, Geleceğe ilham veriyoruz...

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın