• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
online-egitim-tasarimi

Online Eğitim

Media Rubic, geleneksel medya ile dijital medyanın ortasında kendi markasını konumlandıra video içerik pazarlama ajansıdır.
Çalışanlarınıza veya müşterilerinize sınavlar ve ya ölçümler yapmak istiyorsanız E-learning için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal firma olarak teknolojinin faydalarını ne kadar kullanıyorsunuz? Online eğitimler, çalışanlarının gelişimi için sürekli eğitim veren firmaların artık ilk tercihi.

Online Eğitim Tasarımı Nedir?

Neden Online Eğitim Videoları ?

En önemli iki nokta, maliyet ve zaman.
Şöyle bir düşünün; çalışanlarınızı bir yerde toplamaktansa, onlara istedikleri zaman, istedikleri yerde ve istedikleri sayıda eğitim alma imkanı sağlıyorsunuz. Üstelik online sınav sistemi ile aldıkları eğitimi hızlı bir şekilde ölçümleyebiliyorsunuz. Harika değil mi? Online eğitimlerde yenilikçi ve hızlı çözümler üreten Media Rubic, Eğitmenlerin green box videolarını çeker, Çekimleri animasyonlarla ve istenilen arka planlarla kurgular, Eğitim videolarını sınav sistemine dönüştürür, İçerikleri daha akılda kalıcı ve eğlenceli hale dönüştüren animasyon filmleri hazırlar... Unutmayın online eğitim sistemi firmanızı her zaman rakiplerinizin bir adım önüne taşır.

Eğitim Filmleri

Animasyon veya GreenScreen çekimler ile interaktif şekilde konuya ve kitlenize göre hazırlanır. Kitlenize hızlı ve net bir şekilde ulaşabileceğiniz en pratik yöntemdir.

Scorm - Sınav

Eğitiminiz ile entegre bir şekilde kitlenizi hemen bir sınava sokabilirsiniz. Sonuçlarını, istatistiklerini hemen öğrenebilir ve ölcümleme yapabilirsiniz.

VR Simülasyon

Sektöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilecek VR Simülasyonlar anlatmak istediğiniz konuyu fiziksel olarak sunmanızı ve interaktif bir şekilde öğretmenize imkan sağlar.

Geçmişten ilham aldık, Geleceğe ilham veriyoruz...

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın