• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
online-egitim

Online Eğitim

Online eğitimin avantajları kurumsal firmalarca çalışanlarının mesleki becerilerini artırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Tek bir yayın kaynağı üzerinden aynı anda sayısız kişiye eğimi fırsatı sunan online eğitim, zaman ve mekan kısıtlamasını ortadan kaldırarak eğitime olan maliyetleri oldukça azalttı. Marka değerini ve kalitesini sürekli zirvede tutmaya önem veren, çalışanlarını sürekli geliştirerek öğrenmeye teşvik eden kurumsal firmalar, rekabeti her zaman rakiplerinden bir adım önde yer sürdürmektedir. Hızlı değişen Dünya’da yeniliklere adapte olarak onlardan faydalanmak ve rekabete ayak uydurmak için çalışanlarınızın eğitimine önem vermelisiniz. Eğitim planlaması yaparken faaliyetlerinin aksamaması için Media Rubic Video Pazarlama Ajansı olarak size gereken desteği sunuyoruz.

Online Eğitimlerinizi Belirleyin, Biz Hazırlayalım

Geleneksel eğitim yönlerini işletmelerinizde uygulamak pek mümkün olmamaktadır. Geleneksel eğitim yöntemi yerine online eğitim sistemi kullanılması;

Eğitim sırasında işletmenizin faaliyetlerinin aksamasını önler.

Çalışanlarınızı şehir dışına göndererek konaklama ve yeme-içme maliyetlerine katlanmanızı engeller.

Hazır online eğitim platformları yerine hizmet içi eğitimleriniz için firmamızdan kendi platformunuzu kurmak için destek alabilirsiniz. Kendi eğitim platformunuzu kurma fikri hakkında şüpheleriniz varsa elde edeceğiniz avantajlara bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Eğitimin konularını, içeriklerini ve vurgulanması gereken önemli noktaları siz belirleyebilirsiniz.

Tüm çalışanlarınız için ayrı ayrı online eğitim ücreti ödemek yerine bu maliyetin çok daha altında kendi eğitim sisteminizin sahibi olabilirsiniz.

Eğitim sonrası çalışanlarınızın performansını ölçmek amacıyla uygulanacak sınavlarda kullanılacak soruları kendiniz belirleyerek işletmeniz için öğrenilmesi zorunlu olan noktalara ağırlık verebilirsiniz.

Eğitim için zaman ve mekan şartlarına bağlı kalmadan dilerseniz çalışanların tümünü aynı anda dilerseniz parça parça eğitim sunabilirsiniz.

Eğlenceli eğitim programlarına sahip olarak çalışanlarınızın daha kolay öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınızı geliştirmek için kendi online platformunuzun sahibi olmak için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Size ait online platformu hazırlarken eğiticilerin videoya alınması, oluşturulan grafiklerin ve animasyonların videoya eklenmesi ve sınav sorularının online platforma aktarılması işlemleri uzman kadromuzca kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir. İşletme veriminizi artıracak ve inovatif çözümler gerçekleştirmenizi sağlayacak bu ayrıcalıkları kaçırmayın.

İlginizi Çekebilecek Makaleler