• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
videowall

Videowall ve Video Display Video Çözümleri

Media Rubic, geleneksel medya ile dijital medyanın ortasında kendi markasını konumlandıra video içerik pazarlama ajansıdır.
Siz de firmanıza Videowall ve Video Display video çözümleri arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Videowall ve Video Display Video Çözümleri

Videowall ve Video Display Nerelerde Kullanılır?

Restaurant Cafe Dijital Menü

Menü sunumlarınızın dijital olmasını istermisiniz? Videowall ekranlarına dijital menü tasarımlarıyla müşterinize görsel şölen sunabilirsiniz.

Sağlık Kuruluşları

Videowal ve Video Display ekranlarına üreteceğimiz sağlık bilgileri ile bekleme salonunda izleyicileri hastanenizin kurumsal yapısını yansıtıyoruz.

Tatil Köyleri & Hotelleri

Asansörler,info ekranları,restaurant içi veya etkinlik salonlarında Videowall - Menü Board - Video Display ekranlarınında size özel hazırlacayacağımız animatik videolarla müşterilerinize sunabilirsiniz.

Gayrimenkul & İnşaat Firmaları

Elinizdeki portföyünüzü geleneksel görsellerle sunmak yerine hareketli videografik görüntürler daha cazip hale getirebilirsiniz. Örnek demolarımızı incelemeyi unutmayın!

Kültür & Sanat Merkezleri

Kültür & Sanat etkinliklerinin video prodüksiyon, 360 fotoğraf çekimi ya da fotoğraf çekimi profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Videowall ve Video Display Video Çözümleriyle Markanıza;

Son yıllarda hızla gelişen ve büyüyen Cafe&Restaurant sektöründe rekabet de her geçen gün artıyor. İşletmeler istikrarı sürdürebilmek için hem damaklara hem de göze hitap etmek zorundalar. İşte tam da bu nedenle işletmeler artık lezzet, dekor ve teknolojiyi buluşturarak müşterinin dikkatini çekmeye çalışıyor. Son yıllarda Cafe&Restaurantlar ürünlerini daha etkileyici bir sunumla göstermek ve müşterilerinin iştahını kabartmak için “Videowall ve Video Display”leri tercih ediyor. Müşteriye sunulan ürünlerin görsellerinin ve fiyatlarının yer aldığı bu menüler hem café&restaurantları sürekli değişmek zorunda kalan menu basım maliyetinden hem de zaman kaybından kurtarıyor. Media Rubic’in yemeği çok seven ekibi, hazırladıkları hareketli Videowall ve Video Display’lerle hem müşterilerinizin iştahını kabartacak hem de işletmenizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyacak. Unutmayın çağa ayak uyduran ve sürekli kendini geliştiren işletmeler, her zaman büyüyen bir istikrar ile yola devam eder.

Geçmişten ilham aldık, Geleceğe ilham veriyoruz...

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın