• İletişime Geçin
  • merhaba@mediarubic.com
sosyal medya

E-Learning

E-Learning

Dijital dönüşümünün hız kazandığı günümüzde e-learning eğitim modeli sayesinde zaman ve mekandan bağımsız eğitim modeli olan e-learning sayesinde, şirket çalışanlarının, kendilerini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu fırsatlara sahip olmalarını sağlıyor. İnternet erişimi olan herhangi bir bölgeden bu sistemden faydalanmanın mümkün olması işgücü kayıplarını da önleyerek firmalara ilave bir artı olarak geri dönüyor.

Dijitalleşmenin her alanda gerçekleştiği günümüz dünyasında siz de markanıza değer kazandıracak yeniliklere çalışanlarınızı hazırlamak için eğitim çözümleri sunan şirketimizle iletişime geçin.

Şirket içi eğitim ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışanlarınızı farklı şehirlerde düzenlenen eğitimlere göndermek yerine dijital eğitim merkeziniz üzerinden dilediğiniz eğitim programlarına yer verebilirsiniz.

Çalışanlarınızın eğitime katılım, tamamlama, eğitim içerisinde geçirilen süre, online sınavlarda gösterilen başarı oranları gibi tüm eğitim süreçlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Düzenlenen eğitimlere çalışanlarınızın da dahil olmasını sağlayarak onların edindiği tecrübeleri ve bilgi birikimini paylaşabilecekleri bir platforma sahip olursunuz.

Eğitim programlarına ekleyeceğimiz animasyonlar ile eğitimi eğlenceli bir hale dönüştürerek çalışanlarınızın öğrenme kabiliyetlerini artırabilirsiniz.

VR Simülasyon çözümlerini dilediğiniz eğitim programında kullanarak programlardan alınacak verimi artırabilirsiniz.

Uygulayacağınız sınavlarla çalışanlarınızı ölçümlediğiniz gibi müşterilerinizi de test ederek isteklerine ve beklentilerine yanıt verebilmek için gerekli verileri elde edebilirsiniz.

Rakiplerinizle girdiğiniz rekabette öne geçmek için çalışanlarınızın eğitimlerine önem vermeniz, onların mesleki becerilerini geliştirerek marka değerinizi artırmanız gerekmektedir. E-Learning içerikleriniz, size rakiplerinizin önüne geçmeniz için gereken fırsatı sunmaktadır.

Dilerseniz kişisel dilerseniz kurumsal bazlı çözümlerimizi temin ederek gelişime önce çalışanlarınızdan başlayın. Tanıtım ve pazarlama alanında olduğu gibi eğitimde de teknolojinin size sunduğu kolaylıklara gözünüzü kapatmayın. Hemen bizi arayın, birlikte kurum kültürünüze uygun çalışma modelini oluşturalım ve eğitim dünyanıza renk katalım.

İlginizi Çekebilecek Makaleler